ЦИКЛОРАМА
в Фотостудії ArtMix

 

Зал Циклорама

– загальна площа залу 60 м²

– розмір циклорами 6*4 м

– висота стелі 3,5 м

Оренда залу включає використання світлового обладнання (постійне / імпульсне світло), а також наступного обладнання для предметної зйомки:

– портативний стіл Mircopro PT-0613, розмір столу 60 * 130 см, поверхня стола виготовлена з хлорвінілового пластика білого кольору, який може служити не тільки фоном, а й розсіювачем. Матеріал має матову поверхню, яка не утворює відблисків і не впливає на температуру кольорів.

– поворотний стіл TWIST 360 для 3D зйомки. Розрахований на зйомку невеликих предметів вагою до 30 кг. Призначений для автоматичної тривимірної зйомки з зупинками в моменти проведення фото- або відеозйомки, при якій обертовий диск здійснює невпинний повний оборот.

Також в залі є кольорові стіни: блакитна,лілова, світло-оливкова, соковитий оранж .

Вартість оренди – 500 гривень/година – з 9:00 до 21:00. Оренда Гримерної – 50 гривень / година.

Бронь вихідного дня здійснюється по 100% попередній оплаті, буднього дня – 50% попередньої оплати.

Календар зайнятості можна подивитися в “БРОНЬ ОНЛАЙН”

Як оплачувати можна подивитися тут

 


Оренда циклорами в Харкові в фотостудії Artmix


Циклорама в фотостудії забезпечує багато додаткові плюси, а деякі типи зйомок і зовсім складно провести, не маючи в своєму арсеналі циклорама. Тому, якщо вам потрібні стильні і якісні фото – ласкаво просимо в фотостудію Artmix. У нас ви можете дешево орендувати зал для зйомки з циклорама. Просторий зручний зал з циклорама включає в себе:

  • 60 кв.м території;
  • Циклораму 6х4 м;
  • Різні фони;
  • Кольорові стіни;
  • Джерела постійного та імпульсного світла;
  • Матовий білий стіл, який використовується і як фон, і як розсіювач;
  • Поворотний стіл для відео і 3D зйомки.

Циклорама в фотостудії – що це?

Циклорама – це жорстка однотонна конструкція, яка має плавні переходи і створює нескінченний фон. Спочатку циклорама використовувалися для зйомок кіно і відео, телепередач. Зелена циклорама хромакей ідеально підходить для накладення необхідного фону і картинки на зображення. Але з часом з кіноіндустрії циклорама перекочувала і в світ фотозйомок.

Тривалий час для фотозйомок використовувалася циклорама білого кольору. Вона не має стиків і гострих з’єднань, тому фон виходить плавним і однорідним. Чи не відрізнити, де стіни, а де підлогу. Але з часом для того, щоб урізноманітнити фото, стали використовувати кольорові циклорама, яскравих або пастельних відтінків.

Переваги використання циклорама в фотостудії Artmix:

  1. Циклорама щільніша, ніж звичайний паперовий фон. Її складніше пошкодити і легше очистити. Циклорама можна протирати вологою ганчіркою, тому вона служить довгий час.
  2. Зазвичай циклорама має габарити 4х2,5 м, а в фотостудії Artmix циклорама більш простора. Розміри 6х4 м дозволяють знімати велику кількість людей, захоплювати різні плани без шкоди для композиції.
  3. Циклорама має ідеальну поверхню, без заломів і перепадів, забезпечуючи ідеальне якість фотозйомки при будь-якому вигляді фіксації.

Хороший фон циклорама економить час і кошти на обробку фото. Це вигідно як фотографу, так і його клієнту.

Навіщо потрібна зйомка на циклорамі

Завдяки циклорамі можна не тільки забезпечити ідеальне тло, а й виставити світло так, що практично не буде тіней. Тому циклорама застосовується в багатьох видах фотозйомки.

Практично всі види каталогів, товарних оглядів, зйомки кастингів, предметна зйомка великих товарів, автомобілів і техніки створені із застосуванням циклорама. Циклорама також широко застосовується в портретній зйомці. Із застосуванням декількох кольорових фільтрів можна створити різнобарвний контрастний фон і зробити цікаві кадри.

При фотографуванні з рухом циклорама не рветься завдяки високій щільності. Однак варто пам’ятати, що циклорама – це частина обладнання студії, ставитися до неї дбайливо і в разі пошкодження збитки доведеться відшкодувати. Тому прочитайте правила використання фотостудії і краще уточніть у адміністратора список заборонених в залі дій.

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8