FAQ
Типові запитання в фотостудії

Питання – Відповідь або часті питання по роботі фотостудії

Як відмінити бронювання?

Скасувати оренду фотостудії можна не пізніше ніж за три доби. В іншому випадку, передоплата за бронь студії не повертається.

Яка кількість людей може перебувати в фотостудії?

Кількість учасників, які перебувають у знімальному залі, не повинно перевищувати 10 осіб. За кожного наступного учасника зйомки доплата. Про кількість людей необхідно заздалегідь попередити адміністратора.

Чи можна приводити на фотозйомку тварин?

Тварин в фотостудію дозволяється приводити після попереднього узгодження з адміністратором.

Що входить у вартість оренди фотостудії?

В вартість фотостудії входить оренда залу, реквізиту, що знаходиться в залі, а також обладнання.

Чи можна самостійно міняти насадки світлового обладнання в студії?

Самостійно змінювати насадки заборонено. Необхідно звернутися до адміністратора. У разі поломки з вашої вини або псування студійного майна ви повинні будете сплатити ремонт або його повну вартість.

Де знаходиться фотостудія?

Фотостудія ArtMix знаходиться в самому центрі Харкова, за адресою пл. Свободи, 7, корпус 2, 8 поверх. До нас не тільки зручно добиратися з будь-якої точки міста, а й нашим гостям відкривається приголомшливий панорамний вид на місто.

Скільки коштує фотостудія?

Вартість оренди будь-якого із залів становить 400 грн / год, гримерка 50 грн / год. У вартість оренди входить використання трьох джерел імпульсного світла і одного джерела постійного світла.

Фотостудія скільки метрів?

Фотостудія включає в себе 3 великі зали по 60 кв.м. кожен і гримерку. Висота стель 3,5 м.

Скільки коштує оренда фотостудії?

Вартість оренди студії визначається в залежності від часу оренди, обраного залу і обладнання. Вартість оренди залів становить 400 грн / год, гримерки 50 грн / год. При цьому у вартість оренди входить використання трьох джерел імпульсного і одного джерела постійного світла. Мінімальний час оренди 1 годину.

Що таке інтер'єрна фотостудія?

Інтер’єрна фотостудія забезпечує наявність різних локацій і фотозоні, які включають в себе меблі, техніку, елементи декору і домашній текстиль. Інтер’єр імітує житлові приміщення, сади, кемпінги тощо. Використовується у всіх видах фотозйомки для створення красивих і тематичних фотосесій.

Циклорама в фотостудії що це?

Циклорама – це жорстка конструкція одного кольору, вона не має гострих кутів, переходів або стиків, завдяки чому створюється нескінченний фон на фотографії. Найчастіше використовується для портретної або каталожної зйомки. Ми надаємо простору циклораму 6х4 м. 

Яке світло в фотостудії?

У вартість оренди залу входить використання 4 джерел світла, також можлива додаткова оренда обладнання. Детальніше про висвітлення в кожному з наших залів ви можете прочитати тут https://artmix.kh.ua/oborudovanie-dlya-fotosemki/ 

Які послуги надають фотостудії?

У нашій фотостудії ви можете організувати будь-які види фото- і відеозйомки. Також в ArtMix надають свої послуги професійні візажисти і стилісти, діє прокат одягу та реквізиту для фотографії.

Хто працює в фотостудії?

У фотостудії вас зустріне і проконсультує з усіх питань, а також допоможе з налаштуванням обладнання, наш привітний адміністратор. Також свої послуги вам нададуть стилісти і візажисти фотостудії.

Фотостудія чому ми?

Ми – унікальна модульна інтер’єрна фотостудія в самому центрі Харкова. Нас відрізняє просторе творчий простір, яке можна видозмінювати під свої потреби, велика кількість природного світла в будь-яку погоду, панорамний вид на місто з висоти 8 поверху, приємні ціни і ексклюзивний дизайн приміщень.

Скільки коштує фотосесія?

Бюджет фотосесії ви визначаєте самостійно. У нього обов’язково входить оренда фотостудії, оплата фотографу. Також додатково може оплачуватися оренда додаткового обладнання або реквізиту, послуги стилістів, візажистів, прокат костюмів та одягу.

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8