WHITE Зал

DARK зал

Гримерка

Циклорама Зал в Фотостудії ArtMix

Фотостудія Харків ArtMix

Artmix – модульна фотостудія в Харкові, в якій можна видозмінювати простір. Наш унікальний дизайн – найкращий майданчик для креативних зйомок в Харкові. Ми знаходимося в самому серці міста, з вікон фотостудії відкривається панорамний вид на площу Свободи. Три зали по 60 кв.м. з висотою стелі 3,5 м. Багато природного світла, професійне обладнання – Menik і Hyundai. У нас Ви знайдете все, що дозволяє робити різнопланові фотографії та експериментувати зі світлом. Як правильно працювати зі світлом завжди підкаже наш уважний адміністратор. В фотостудії також є велика циклорама, простора гримувальна і можливість орендувати одяг. Ми постаралися зробити так, щоб фотографам і моделям було комфортно працювати у нас і створили всі умови для втілення найсміливіших ідей. Чекаємо всіх, від початківців фотографів, до професіоналів в фотостудії Artmix!

Новини

Слідкуйте за нашими новинами та акціями.

Часті питання в фотостудії

Як забронювати фотостудію?

Оренда фотостудії здійснюється після заповнення попередньої форми бронювання та внесення передоплати в розмірі 100%.

Як відмінити бронювання?

Скасувати оренду фотостудії можна не пізніше ніж за три доби. В іншому випадку, передоплата за бронь студії не повертається.

Яка кількість людей може перебувати в фотостудії?

Кількість учасників, які перебувають у знімальному залі, не повинно перевищувати 10 осіб. За кожного наступного учасника зйомки доплата. Про кількість людей необхідно заздалегідь попередити адміністратора.

Чи можна приводити на фотозйомку тварин?

Тварин в фотостудію дозволяється приводити після попереднього узгодження з адміністратором.

Що входить у вартість оренди фотостудії?

У вартість фотостудії входить оренда залу, реквізиту, що знаходиться в залі, а також обладнання.

Чи можна самостійно міняти насадки світлового обладнання в студії?

Самостійно змінювати насадки заборонено. Необхідно звернутися до адміністратора. У разі поломки з вашої вини або псування студійного майна ви повинні будете сплатити ремонт або його повну вартість.

Фотосесія в Харкові: Інтер’єрна фотостудія Artmix

Зупинити мить, закарбувати щастя на фото і змусити радісна мить назавжди завмерти яскравими фарбами .. Хто не мріє про таке? Щоб зберегти найщасливіші спогади люди були готові піти на багато що. Позувати днями і тижнями перед художниками, віддавати останні гроші за дагеротипія і подорожувати весь день з родиною в інше місто, щоб зробити заповітний знімок. Люди стільки зусиль прикладали для збереження моменту і образів улюблених на папері. І цінували кожну фотокартку.

Сьогодні дивуєшся, наскільки стало все простіше і дешевше. Навіть у порівнянні з початком століття, коли стати героїнями професійної зйомки могли лише моделі або знаменитості. Тепер же кожен може замовити фотостудію, вибрати образ і втілити власний настрій і креативність на фотопапері. А якщо зробити це в Artmix- то у вас на руках опиняться справжні шедеври!

Artmix: Краща Фотостудія в Харкові

Сьогодні фото – це не просто картка, яку ми зберігаємо в альбомі або файл, викладаємо в соціальних мережах. Це справжня візитка, а для деяких – і засіб заробітку. Фотографія – це інструмент в ваших руках, спосіб продати товар, розрекламувати його. Причому мова йде не тільки про одяг або косметиці, але і про емоції. Навіть якщо ви власник кафе, майстерні або розважальної організації, професійні фото від студії Artmix допоможуть вам у розвитку власного бізнесу або бренду.

Фотосесія в студії Artmix: Весільні фото, лав сторі і сімейні фотографії

Чому варто вибрати Artmix? Все дуже просто.
· Artmix орієнтовані на клієнта і ставлять понад усе результат роботи
· Artmix володіє величезним бонусом, який не може повторити жодна студія в місті! Це панорамний вид на центральний місто з висоти 8-го поверху! Ця деталь відкриває необмежений простір для креативу і гарантує неповторність образу і фото.

· Різноманітні локації. У той час, як інші студії дотримуються єдиного стилю в оформленні залів, Artmix пропонує вам абсолютно різні локації для фотосесії, протилежні за своїм дизайном. І ще один секрет: ви можете орендувати кілька залів як один і зробити в кілька разів більше крутих знімків.
· Фотосесії при природному і штучному освітленні. А в сонячну погоду завдяки високому розташуванню поверху фотостудії Artmix можна зловити абсолютно приголомшливі відблиски, тіні і сонячні промені.

· Рухливість елементів. Абсолютно весь інтер’єр і його декор можна пересувати, брати в руки і обігравати образ.
· Прокат одягу. Ми надаємо одяг і образи в оренду.
· Наявність гримерки.
· Співпраця Artmix зі стилістами і візажистами. Вони завжди допоможуть клієнтам Artmix підібрати і відтворити відповідний образ.

Фотостудія Artmix: портретна і каталожна зйомка в Харкові

Фотостудія Artmix надає всі види фотосесій в Харкові. Від зйомки каталогів для інтернет-магазинів до портретних фото і сімейних фотосесій. Замовте фотосесію в студії Artmix – і будьте впевнені в її якості. Наші фото вас приємно здивують, і ви захочете зануритися в атмосферу зйомки знову, навіть якщо до цього не любили перебувати під прицілом камери. Artmix ідеальне рішення для фотосесії будь-якої складності!

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8