Прокат меблів і реквізиту для фотозйомки

 

Куди б присісти? Зібрали для вас нашу скромну колекцію стільців, крісел, диванів, щоб Ви заздалегідь могли вибрати потрібну меблі. Класичний диван і крісло можуть перебувати тільки в залі White !!!

 

Де взяти реквізит для фотосесії Харків?

Як зробити з будь-якої фотосесії справжній шедевр? Вибрати професійного фотографа, придумати цікаву ідею і знайти ідеальну локацію. Найкраще, звичайно, орендувати фотостудію ArtMix і втілити тут свої фантазії в фотосесії, але можна і організувати виїзну зйомку на природі. Ми пропонуємо вам відмінний варіант для організації фотосесії – прокат реквізиту та меблів для фотосесії.

Організація фотосесії в Харкові: прокат меблів в фотостудії ArtMix

За рахунок чого створюється вдалий образ? За рахунок вміло підібраного костюма, аксесуарів і локації вимальовується загальна картина фотосесії. І розрізнено окремі елементи можуть абсолютно не представляти інтересу, але в поєднанні з красивими образами і позами моделі комбінуватися в феєричну локацію. Тому завдяки роботі професійних стилістів або власної фантазії ви можете створити казковий антураж.

Все, що для цього потрібно – орендувати у нас стильну і якісну меблі для різноманітних фотосесій. Як ви можете використовувати меблі і реквізит, які ми надаємо в прокат?

  • Меблі для фотосесії;
  • Дивани і крісла – реквізити для весільної фотосесії;
  • Портретна зйомка на стільцях;
  • Реквізит для фотосесії лав сторі;
  • Оформлення локації для відеозйомки.

У фотостудії ArtMix ви можете взяти в оренду м’яку і дерев’яні меблі, здійснюється прокат розкішних диванів, мінімалістичний і барних стільців, урбаністичних крісел і інших дизайнерських предметів інтер’єру для зйомки у фотостудії.

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи,7,
корпус 2, поверх 8