Зміст:

  1. Каталожна і предметна фотозйомка в Харкові
  2. Студія предметної фотозйомки в Харкові
  3. Устаткування для предметної зйомки у фотостудії
  4. Поворотний стіл TWIST 360 для 3Д зйомки
  5. Портативний стіл для предметної фотозйомки Mircopro PT-0613

Каталожна і предметна фотозйомка в Харкові

Весь онлайн-ринок товарів світу наповнений товарами. Сайти, каталоги, лендінги, контент в соцмережах і блогах. І що характерно, саме фотографії продають всі ці товари. Тому предметна фотозйомка сьогодні важлива як ніколи. І ми, як найкраща фотостудія для предметної зйомки в м. Харків 

Аматорські фотографії вже не виносять конкуренції. Як і неякісний контент. Тому якщо ви хочете почати бізнес, почати продавати свої товари або не втратити вже отримані результати і не поступитися новачкам на ринку, зараз як ніколи важливо приділяти значну увагу саме візуальної частини свого ресурсу. А саме робити якісні предметні фотографії в фотостудії.

Хороші предметні фотографії, зроблені в професійній фотостудії, можуть не тільки забезпечити продажу. Вони підвищують інтерес користувача, зростає трафік і глибина перегляду сайту. Товари зберігають в закладки, а фотографіями і посиланнями діляться з друзями і родичами. А отже і пошукові системи визначають ваш ресурс як сайт, якому можна довіряти, і підвищують його рейтинг у видачі.

Тому орендувавши фотостудію ArtMix для проведення предметної фотозйомки, ви не просто забезпечите себе красивими фото для будь-яких ресурсів, а й істотно поліпшите свої позиції у видачі.

Студія предметної фотозйомки в Харкові

Професійні предметні фотографії – це ключ до успіху вашого продукту. Саме вони продають ваш товар і піднімають ресурс у видачі як пошукачів, так і соцмереж. Це ефективний спосіб збільшення клієнтської бази та просування в лідери ринку

Предметна фотозйомка – це не тільки про техніку або інвентар. Це ідеальний варіант для того, щоб продемонструвати прикраси, ювелірні вироби, одяг і аксесуари, взуття, іграшки, предмети розкоші і декору, меблі, реквізит, їжу, косметику, засоби по догляду за собою або побутову хімію. І цей список можна продовжувати вічно.

Чому для предметної фотозйомки варто вибрати саме фотостудію ArtMix? Справа не тільки в зручному розташуванні і професійної потужній техніці, здатної забезпечити потрібний ефект для будь-яких видів зйомки. У фотостудії ArtMix є одна родзинка, якої не може похвалитися, напевно, жодна інша фотостудія в Харкові. І це поворотний стіл для 3D зйомки предметів і товарів для вашого каталогу. І це ще не всі можливості нашої фотостудії ArtMix.

Обладнання для предметної зйомки у фотостудії

Предметна фотозйомка дуже вигідна і економічна. Вам не потрібно витрачатися на послуги моделей, і якщо ви маєте в своєму розпорядженні хороший фотоапарат, то навіть зможете провести фотосесію самостійно. До того ж, при наявності необхідного обладнання, предметна фотозйомка відбувається неймовірно швидко. І за кілька годин ви можете відзняти до тисячі товарів для свого каталогу.

У той час, як більшість фотостудій в Харкові можуть запропонувати своїм клієнтам лише циклораму і фотофон для каталожних фото, ми в ArtMix зробили крок далі і подбали про те, щоб будь-які види предметних фото ви могли зняти з максимальною легкістю і зручністю. І вони будуть приголомшливої ​​якості.

Тому ми придбали сучасні практичні столи для предметної фотозйомки. Саме вони нарівні з великою циклорамою і великим асортиментом фотофон і локацій дозволяють втілити будь-які ідеї в життя.

Поворотний стіл TWIST 360 для 3Д зйомки

Поворотний стіл Твіст 360 є легкою, але функціональною річчю. Він забезпечує комфортне проведення предметної тривимірної зйомки. Стіл автоматично зупиняється в момент фотографії, а при відеозйомці стіл робить повний оборот. Дане обладнання дозволяє створити предметні фотографії, які можна використовувати як в каталозі, так і створити 3Д панораму об’єкта.

Стіл Твіст 360 підходить як для ручної, так і автоматизованої фото і відеозйомки предметів. Він відрізняється невеликою вагою і габаритами, але при цьому має точне і інтуїтивно зрозуміле управління. Саме поворотний стіл для 3D зйомки у фотостудії ArtMix дозволяє створити якісний і стильний контент на рівні провідних світових брендів і ресурсів.

Портативний стіл для предметної фотозйомки Mircopro PT-0613

Ще один незамінний пристрій для предметної фотозйомки – це портативний стіл. У фотостудії ArtMix використовуються столи Мікропро РТ – 0613. Вони має білу матову поверхню, яка не дає непотрібних відблисків і тіней, і не змінює кольорову температуру, створюючи ідеальний фон навіть без обробки. Стіл підходить не тільки для предметної фотозйомки. Дане обладнання також використовують для стокової фотографії, макрозйомки, каталожних, рекламних і фуд фотографій.

Саме завдяки поєднанню практичності простору, потужного сучасного обладнання і стильних локацій фотостудія ArtMix є ідеальним місцем для будь-якого фотографа. Переконайтеся в цьому самі, замовляйте фотосесію в кращій фотостудії Харкова!