Чоловіча фотосесія з машиною в Харкові

Хто з нас не задивлявся на красиві фотографії блогерів і не хотів заповнити галерею свого телефону і стрічку соціальних мереж знімками, які нітрохи їм не поступаються? Для того, щоб втілити це в життя, зовсім не потрібно вирушати на відпочинок, їхати в Європу або орендувати дорогі особняки. Достатньо лише бажання і цікавої ідеї для фотосесії.

Якщо інтернет рясніє фото та ідеями для жіночих фотосесій, а численні ресурси пропонують організації зйомок з усім готовим, то для хлопців набагато менше пропозицій. Хоча чоловічі фотосесії не менш цікаві і атмосферні, ніж жіночі. І яскравий приклад – це чоловіча фотосесія з машиною.

Фотосесія з машиною для чоловіка – це завжди дуже яскравий і сильний образ, коли автомобіль з звичайного транспорту або атрибута перетворюється в те, що підкреслює чоловічий характер і силу. При цьому, зовсім не обов’язково брати дорогий автомобіль напрокат, адже це не кожному по кишені. Можна зробити дуже стильну чоловічу фотосесію з ретро автомобілями, позичити машину у друзів або навіть креативити з вітчизняним автопромом.

Якою може бути фотосесія хлопця з машиною?

Ідеї ​​фотосесії з машиною для чоловіків

Стилі фотосесій для чоловіків і жінок в корені відрізняються. І також це стосується і фотосесії з машиною. У своїх фото чоловіки частіше хочуть показати свої сильні сторони. Не стільки зовнішності, скільки характеру. Різкість, мужність, внутрішня сила і зухвалість. Тут немає місця м’якості. При цьому не важливо, яка тема зйомки – фотосесія з машиною або емоційний портрет.

З машиною можна зробити безліч красивих кадрів з різних ракурсів.

  • Фото з машиною в повний зріст

Ви можете ефектно облокотиться про машину, поклавши руку на її дах або склавши на грудях. Дуже стильно виглядає поза, коли ви відкриваєте двері машини і виходите з неї. При цьому не обов’язково дивитися прямо в камеру. Ви можете подивитися вдалину, обернутися через плече або дивитися трохи в сторону, немов кадр зроблений випадково. При цьому не обов’язково щоб фотограф стояв перед вами. Він може знімати вас з ракурсу ¾ або ззаду, взявши цікаву перспективу на машину. Цей простий прийом дозволить зробити менш навмисні фото і виглядати більш природно на фотосесії.

  • Фото в машині

Тут можна також пограти з ракурсами. Ви можете сидіти як на пасажирському, так і на водійському сидінні, дивитися вдалину або в дзеркало заднього виду, а фотограф зловить ваш пильний погляд. На задньому сидінні можна зняти відмінну бізнес-серію, в стилі фотосесій для глянцевого журналу або рекламної фотосесії. Також ви можете сидіти в машині і відкрити скло, позуючи з руками у голови, запустити пальці в волосся або дивитися в камеру, залишивши руку на кермі. Така фотосесія передасть впевненість, розслабленість і образ “господаря становища”.

Фотосесія з машиною – це прекрасний варіант для чоловічої зйомки. Особливо він підійде для тих, хто не звик зніматися і відчуває себе скуто на фотосесії. З машиною легше позувати, легше розкритися і дати волю емоціям і фантазії. Взаємодія з машиною виглядає дуже природно на фото, тому якщо у вас немає або мало досвіду в фотосесіях, але ви хочете похвалитися красивими знімками – то сміливо втілюйте в життя мрію, організовуючи фотосесію з машиною. Повірте, вам сподобається те, що ви побачите і, можливо, бачення через об’єктив фотографа допоможе розкріпачитися в реальному житті і відкрити в собі нові грані і захоплення.