🔸 Якщо ваш малюк ще зовсім маленький, ще не ходить, то вам потрібно подбати про зручне та красиве гніздечко для нього. Взяти його улюблені іграшки, які допоможуть викликати веселу посмішку.

🔸 Коли малюк вже може сидіти – це найкращий час для зйомок. Він ще не тікає від фотокамери та емоцій в цьому віці у нього хоч відбавляй. Головне встигати ловити.

Здорово, якщо під час зйомки у малюка буде контакт або з батьками, або з тваринами, або з братиком/сестричкою. Вийдуть справжні яскраві емоції та живі кадри.

🔸 З малюками від 1 до 3 років, напевно, виходять найвеселіші фотозйомки. Діти вже активні та допитливі, а значить на зйомці потрібно захопити їх увагу всякими хитрощами.

Наприклад, можна плескати в долоні, наспівувати улюблену пісеньку дитини, будувати гримаси та смішити його. Також, можна захопити дитину різними предметами та іграшками.

🔸 А ось дітки старше 3 років вже можуть соромитися камери. Тому краще виділити додатковий час на знайомство дитини з фотографом, дати дитині можливість звикнути, відчути себе комфортно, щоб він міг розслабитися та відпустити напругу.

Фотостудiя Artmix як найкраще підходить для фотозйомок з дітьми, так як має переваги з точки зору постійної наявності води або чаю, кондиціонування влітку або обігрівачів взимку, регулярного прибирання приміщеннь. Вам завжди буде зручно фотографувати як з новонародженими, так і з дорослими дітьми.


Ph @akilina.fitel
For @3miles.store