Зміст

  1. Незвичайні фотосесії з кольоровим димом
  2. Ідеї ​​для фото з дим-машиною
  3. Використання дим-машини на фотосесії
  4. Чим замінити кольоровий дим на фотосесії

Красиві фото хочуть всі. І не просто красиві, а й унікальні. Але коли починаєш шукати ідею для фотосесії, здається що все вже було. Що немає нічого нового і цікавого. Або ж ідеї, що сподобалися складно або дорого втілити.

Але є безпрограшний варіант для оригінальної і стильній фотосесії. І це використання кольорового диму, димових шашок або дим-машини. 

Але в умовах фотосесії в студії не всі ідеї вдається втілити. Наприклад, димові шашки виглядають дуже ефектно, але дим досить щільний. І в залежності від якості і виробника дим з шашок може мати їдкий запах. Тому використовувати його в умовах закритого простору, як в фотостудії, не бажано.

Кольоровий дим виглядає дуже красиво на будь-яких фотосесіях. Він не прикрашає одяг або тіло, не залишає плям і не є токсичним. Тому, якщо ви хочете фотосесію з димом, але плануєте провести її в фотостудії, то пропонуємо вам відмінну заміну димових шашок – зйомку з дим-машиною в фотостудії Artmix.

Ідеї ​​для фото з дим-машиною

Кольоровий і білий дим – це ідеальний спецефект. І його не складно купити, або навіть орендувати нашу фотостудію Artmix з дим-машиною для будь-якого залу. І тоді навіть не потрібно морочитися і шукати де купити кольоровий дим для фото.

Дим на будь-якому фото виглядає контрастно. Його використовують як для студійної, так і для вуличної фотосесії. Фотографи люблять працювати з димом на фотосесіях, тому що він завжди виглядає ефектно.

Дим поєднується з будь-якими чуттєвими і емоційними фотосесіями. Він допомагає створити атмосферу, зробити акцент на моделі і трохи відсунути на другий план фон і обстановку. Тому його часто використовують для парних зйомок, щоб акцентувати почуття і емоції партнерів. Шашки з димом тримають в руках, з боків або перед собою. Дим-машина ж може огортати закоханих збоку або цілком, або заповнювати простір навколо них, розсіюючи контури інтер’єру і створюючи відокремлену обстановку і виводячи моделей на головний план композиції.

Більш того, дим-машину використовують навіть для предметної зйомки. Це може бути як контент для соціальних мереж і блогів, так і фото для брендів і комерційних сторінок. А іноді і для каталогів інтернет-магазинів. Фотографії предметів на однотонному тлі в клубах диму виглядають дуже привабливо. Однак все залежить від тематики фотосесії.

Використання дим-машини на фотосесії

Найбільш поширеними напрямками для фотосесії з димом є містичні зйомки і косплей фотографії. Саме вони першими приходять на думку при згадці фотосесії з генератором диму. Клуби диму виглядають дуже таємниче. І секрет фотосесії з димом ще полягає в тому, що проводити її можна навіть в сіру і похмуру погоду. Навпаки, якщо природа не радує сонячним світлом і яскравими фарбами, то дим на фотосесії нітрохи не зіпсує образ, а навіть навпаки, додасть в нього родзинку.

Цікаво, що фото з димом підходять навіть для створення комерційного контенту або бізнес фото. З димом можна знімати рекламні матеріали, наприклад, для конкурсів або афіш. Широко використовується дим-машина для зйомки відео або промо роликів.

Використання диму розслабляє модель, це цікаво і незвично. Тому модель легше входить в образ і налаштовується на потрібний лад. Плюс до всього, дим трохи приховує обриси тіла, і тому, якщо у людини є якісь комплекси з приводу власного тіла, то вона відчує себе вільніше під час фотосесії з димом. І так клієнти будуть менше переживати за результат і те, як вони вийдуть на фотографії. Зважаючи на це фотосесії з димом особливо рекомендуються для моделей-новачків і тих, хто не відчуває себе впевнено перед камерою. 

Чим замінити кольоровий дим на фотосесії?

Для того, щоб ваша фотосесія стала яскравою і незабутньою подією, використовуйте кольоровий дим або дим-машину для фотозйомки. Це буде дуже оригінальний досвід, випробувати який в повсякденному житті може не кожен. До того ж, це досить бюджетний варіант. Але фотографії з димом завжди виглядають розкішно і дорого. 

Якщо ж вибирати між кольоровим димом і дим-машиною, треба розуміти, що у кожного варіанту є свої плюси і мінуси. 

  1. Кольоровий дим підходить більше для вуличних зйомок, а в закритому приміщенні краще все-таки використовувати дим-машину.
  2. Димові шашки потрібно купувати окремо перед фотосесією. Фотозйомку ж з використанням дим-машини можна провести в фотостудії Artmix без зайвих турбот. Ви можете орендувати зал в фотостудії Artmix з дим-машиною або без неї.
  3. Дим-машина доступніше кольорового диму. Якщо порівнювати в ціновій політиці. Тому крім того, що вам не потрібно буде купувати кольорові димові шашки, витрачати крім грошей ще й свій час, ви можете орендувати дим-машину в Artmix в 2, а то і в 3 рази дешевше, ніж ціна однієї димової шашки. 

Тому, якщо ви хочете зробити яскраву і стильну фотосесію з запам’ятовуються кадрами, то рекомендуємо вам провести зйомку з дим-машиною в фотостудії Artmix. Ідеальний результат і красиві фото вам забезпечені!