Навіщо чоловікові потрібна фотосесія? Багато хто вважає фотозйомку виключно жіночим заняттям. Адже, як думає більшость, жінці подобається вбиратися, крутитися перед камерою, кокетливо посміхатися і шукати свої вигідні ракурси. Тому багато чоловіків заперечують необхідність професійного фотографування, називаючи це непотрібною тратою грошей. Але це не так.

Чоловіча фотозйомка – це не обов’язково модельні кадри як з каталогу одягу. Сьогодні життя диктує інші правила. І бути чоловіком – це не тільки неголеність і заперечення мистецтва.

Коли стане в нагоді чоловіча фотосесія?

Навіть якщо ви не модель і плануєте нею стати, то фото, зроблені професіоналом, все одно вам знадобляться. Не вірите? Ось вам варіанти, чому потрібна професійна фотозйомка.

  1. Для бізнесу. Ви ж не будете використовувати для презентацій і візиток фото, зроблені на телефон? Це, як мінімум, непрофесійно і не приверне нових клієнтів. А як максимум, відштовхне вже наявних. Адже з’являються конкуренти, нові і сучасні, і поряд з їх подачею ваша може програвати. Тому оновити своє портфоліо фотозйомкою в Artmix – це обов’язкова річ для успішного бізнесу.
  2. Для сайту. Якщо у вас є свій сайт або Лендінг, то тут діють ті ж правила. Неякісні фото, розмите зображення і піксельна картинка не принесуть успіх вашій справі. А стильні тематичні кадри з фотозйомки дадуть приріст клієнтів і прибутку.
  3. Для себе. Ми живемо в еру соцмереж. І від правильного позиціонування себе залежить успіх не тільки в бізнесі, але і в житті. Фото на тлі килима або під’їзду не зачепить сотні дівчат. А красива фотозйомка з фотостудії Artmix однозначно виділить вас в її думках на тлі інших чоловіків. До того ж, ви можете просто нагородити себе фотозйомкою за наполегливу роботу в спортзалі або за досягнення поставленої мети.
  4. Для другої половинки. Креативна фотосесія, брутальний чоловічий портрет або романтичні кадри стануть відмінним подарунком для вашої коханої. Ви можете подарувати їй фотокнигу, зробити добірку фото або роздрукувати забавний колаж з фотозйомки – якісні фото відкривають справжній простір для фантазії!

Студійна чоловіча фотосесія в Харкові

Немає в світі такої людини, якій завадила б професійна фотосесія. Чоловіча фотосесія – це прекрасний варіант подарунку коханому чоловікові. Чи не кожен чоловік зважиться самостійно вибрати фотографа, студію і придумати образ. Однак якщо йому подарує такий подарунок кохана дівчина і підтримає його, допоможе розкритися, то вдяність чоловіка не матиме меж.

Види чоловічої фотосесії в студії Artmix

Часто чоловіки не відчувають себе впевнено перед об’єктивом фотоапарата. Скутість на фотозйомці, обмеженість поз і прагнення підкреслити виключно свою силу заважають більшості представників сильної статі отримати гідні і креативні фотографії.

Тому, як і жіночі фотосесії, чоловічі фотозйомки мають кілька видів. Розглянемо студійні варіанти, так як фотосесія на вулиці або на природі не підійде. Особливо для новачків. Розкритися не тільки перед фотографом, але і не звертати уваги на погляди і коментарі перехожих, буде більш ніж складно. Та й фото на вулиці зазвичай виходять менш представницькі.

На вулиці потрібно вибирати локації, переживати щодо підходящої погоди і світла. А в студії Artmix є можливість відзняти абсолютно будь-який образ фотозйомки, виставити освітлення і змінити безліч локацій.

Чоловіча портретна фотосесія в студії Artmix

Чоловічий портрет – це один з найбільш солідних і представницьких варіантів фотозйомки. Особливо, в залі DARK або на тлі циклорами. Портрет може бути класичним, наприклад, для бізнес файлів або для модельного портфоліо. Чоловічий портрет може бути брутальним, з акцентом на драматичне освітлення, сильне вираз обличчя і мінімум атрибутики під час фотозйомки. А може бути креативний портрет з незвичайним образом. Будь-який з цих варіантів фотозйомки легко відтворити в фотостудії Artmix.

Чоловікам, які опинилися вперше перед камерою, або відчувають себе недостатньо впевненими, простіше працювати саме з портретної фотозйомкою. Якщо присутній скутість, вона буде відчувається в жестах, положенні рук і тіла. А особа на фотосесії простіше контролювати.

Інтер’єрна фотозйомка чоловіків в фотостудії Artmix

Головна перевага фотостудії Artmix – це наявність стильних залів, що кардинально відрізняються між собою, кожен з яких включає в себе кілька зон та різних локацій для фотозйомки. Світлий зал White, глибокий і розкішний Dark, циклорама, дим-машина, богемні інтер’єри і атмосфера лофт – жодна студія не здатна дати такий багатий вибір атрибутів і різноманітного навколишнього простору для чоловічої фотозйомки.

З нами легко втілити будь-які ідеї, а за результат фотозйомки не доводиться переживати. Плюс не доводиться витрачати багато часу на пошук відповідних фонів для фотозйомки. А час – це гроші.

Чоловічі пози для фотографій

Під час фотозйомки чоловіка часто хвилює питання, які пози прийняти. Часто хочеться зсутулившись, скласти руки перед собою або засунути їх в кишені. Але краще уникати всіх жестів, які закривають вас від світу, якщо тільки це не образ для фотозйомки.

Фотографуючись стоячи, можна спертися на стілець, шафа або стіл. Візьміть в руки якийсь предмет, книгу або яблуко, спортивний інвентар. Такі прості і впевнені рухи добре виглядають не тільки в чоловічій ділової фотозйомці, а й в інтер’єрної.

Руки не варто ховати в кишені повністю. Закладіть за пояс або в кишеню великий палець, доторкніться до волосся, візьміть в руки лацкан піджака або комір, злегка відтягніть його. На фото це додасть розслабленість позі і буде вигідно виглядати.

Не закривайте руками лице, завжди пам’ятайте про це правило. Під час фотозйомки ви навчитеся краще контролювати своє тіло, знайдете вдалі ракурси і пози, а фотограф вам підкаже.

У студії Artmix багато відповідного декору, який можна використовувати у фотозйомці. Масивні меблі, колони, вікна з простими лініями, камін, дзеркало, цегляна кладка, грамофон, барний стілець і багато іншого допоможе створити вам успішний образ.

Не уникайте циклораму. На однотонному тлі виходять неймовірно стильні фото. Причому, не тільки кадри ділової фотозйомки, а й креативні. Саме циклорама дозволить максимально виразно виглядати вашому обличчю і елементам одягу в кадрі.

Якщо вам потрібна хороша якісна чоловіча фотозйомка в Харкові – вам потрібна студія Artmix! Тут навіть у новачків виходять чудові фото, і саме у нас ви зможете максимально заощадити свій час і гроші. Замовляйте фотозйомку прямо зараз, і переконайтеся в тому, що ви – чарівні!