Зміст

  1. Як потрібно позувати парам на фотосесії
  2. Як одягнутися на фотосесію парі
  3. Пози для фотосесії пари
  4. Як розкріпостити пару на фотосесії
  5. Фотосесія пари в студії ArtMix

Як потрібно позувати парам на фотосесії

Фотосесія закоханих – це одна з найпоширеніших тем для фотосесій. Лав-сторі – це необмежений простір для фантазії і втілення образів. Любов завжди виглядає красиво і фото виходять живими і щирими. Але, на жаль, не всі пари вирішуються організувати спільну фотосесію. Причини бувають різними. Хтось невпевнено відчуває себе перед камерами, хтось соромиться проявляти перед об’єктивом свої почуття, а інші не вміють позувати. Але всі ці причини не варті того, щоб закохані відмовляли собі в фотосесії у фотостудії ArtMix. Адже їх можна легко вирішити за допомогою нашого професійного фотографа і цієї статті.
Які пози для фотосесії пари використовувати?

Як одягнутися на фотосесію парі

Одяг багато в чому впливає на фотосесію. Постарайтеся підібрати образи так, щоб вони поєднувалися. Мова тут йде і про одне стилі одягу, сезонності, так і про кольорову гаму. Цікаві образи в стилі ретро. Жіночні сукні, моделі з приталеними фасонами, ніжною тканиною і мереживом завжди цікаво виглядають в кадрі. Такі фото краще підійдуть для друку або для місця в рамці на стіні.
Вибирати одяг для фотосесії потрібно виходячи з фотосесії пари. Якщо це більш романтичні фото, то потрібно відобразити це в одязі і зачісках. Якщо ви хочете більш сучасні образи і фотосесію на вулиці, на тлі міста або актуального ритму життя, то не варто вибирати дуже химерні вбрання.
Але не варто обмежуватися одним чином. Ви можете змінити кілька нарядів, просто зверніть увагу на те, щоб зачіска і макіяж підходили для різних образів і не вибивалися з них. Особливо легко це зробити, якщо ви вибрали для фотосесії закоханих фотостудію ArtMix. До послуг наших гостей зручна гримерка і оренда необхідного одягу або реквізиту для фотосесії.

Пози для фотосесії пари

Фотосесія закоханих – це романтика, інтимність і відвертість. Це красиві фотографії, в яких немає місця вульгарності. І пози повинні це відображати.
Обов’язково використовуйте великий план. Закохані повинні стати дуже близько один до одного, схилити голови, торкнутися особи партнера, переплести пальці або запустити їх у волосся коханої.
Хлопець може обійняти дівчину ззаду. Це дуже природна і проста поза, але вона наповнена любов’ю і турботою. Закохані можуть дивитися вдалину, в камеру або один на одного. Дівчина може схилити трохи голову або відвести її трохи в сторону, щоб відкрити шию, тим самим красиво подовживши її і додавши образу тендітності і витонченості.
Також можна поміняти пару місцями. Обіймаючи хлопця зі спини, дівчина може завзято поцілувати його, вкусити, заливисто сміятися або ніжно притискатися до нього щокою. Така поза підійде тим, хто хоче додати в фотографії лав-сторі веселощів і щирості.
Такі ж прийоми можна застосувати не тільки для крупного плану, але і для фото в повний зріст.
Але пам’ятайте, що відносини – це не тільки ніжність і любов. Це і сміх, жарти і веселощі. Тому можна також зробити креативні фото закоханих.
В першу чергу цього можна досягти за рахунок оригінальних образів. Можна додати смішні атрибути для фотосесії, маски або незвичайний антураж. Можете застрибнути на шию обранцеві, підняти партнерку на руки або стати пліч-о-пліч як в пригодницьких фільмах.
У фотосесіях закоханих можна робити акцент на окремих деталях. На тому, як переплетені руки, як дивиться один на одного пара, як взаємодіють їх тіла в обіймах. Все це об’єднує пару в одне ціле і виділяє на тлі інших людей.

Як розкріпостити пару на фотосесії

Почнемо з того, що фотосесія пари закоханих – це не тільки пози, світло і вдалий ракурс. Дуже велику роль відіграють погляди і щирі посмішки. Але багато пар спочатку соромляться фотографа і позують досить скуто. Особи напружені і пози від цього виходять неприродними, а фото постановочними. Тому перед кожним фотографом стоїть завдання розкріпостити закоханих перед початком фотосесії.
Тут включається психологічна частина роботи. Тому якщо ви закохана пара і вибираєте фотографа для фотосесії, то зверніть увагу на досвід його роботи. Щоб заощадити на фотосесії багато хто вибирає фотографів-початківців. Але дуже важливо, щоб вам було легко з ним працювати. Тому дивіться не тільки на цінник послуг фотографа.
Фотографу дуже важливо вміти працювати з клієнтом. Особливо це проявляється в портретному жанрі, адже важливо передати особливості особистості людини. Але і під час фотосесії закоханої пари потрібно втілити в кадрі їх почуття і любов.
Для того, щоб пара на фотосесії розкрилася, багато фотографів використовують такі прийоми:

  1. Запитати у закоханих про день, коли вони познайомилися. Таке питання сколихне теплі почуття, налаштує на дружній лад і трохи зблизить фотографа і закохану пару.
  2. Дати час побути удвох. Якщо час від часу фотографу відходити в бік і не звертати уваги на пару, займаючись своїми справами, то наодинці закохані будуть говорити і вести себе більш відкрито. Це дасть прекрасну можливість зробити кілька вдалих кадрів з далекого ракурсу або за допомогою зуму. А також можна зробити зйомку в стилі кадрів папараці.
  3. Попросіть закоханих розповісти про себе, про пам’ятні моменти і про те, що їм подобається одне в одному. Ви помітите, як зміняться їхні обличчя і вільніше стануть жести. Під час такої розмови, поки моделі занурені в щасливі відчуття, фотограф зможе зробити відмінні фотографії.

Фотосесія пари в студії ArtMix

Для фотосесії закоханої пари можна використовувати абсолютно будь-які ідеї. Підійде природа, будинок і заміський котедж, ресторан та, звичайно ж, наша фотостудія Артмікс. В нашій інтер’єрній фотостудії легко передати всю глибину ваших почуттів. Ви не будете відволікатися на перехожих на вулиці, вам не доведеться залежати від погодних умов або мучитися з налаштуванням освітлення. Незалежно від погоди, майстерності фотографа і наявності доступного професійного обладнання в оренду для фотосесії, ваш результат буде вище всяких очікувань. Адже в фотостудії ArtMix є все необхідне для будь-якої фотосесії. Це і потужне освітлення, техніка, спалахи, відбивачі, гримерка, просторі зали з високими стелями. А інтер’єри в стилі лофт з безліччю цікавих деталей і мобільні локацій підійдуть для втілення будь-яких ідей і образів!