Зміст
  1. Як зробити косплей фото в фотостудії
  2. Фотосесія косплеєрів в фотостудії Artmix
  3. Косплей образи для фотосесії у фотостудії
  4. Як позувати для косплей фото
Незважаючи на те, що в Україні косплей ще не такий популярний, як в Азії або Америці, все більше людей починають цікавитися цим цікавим творчим світом і знаходять себе у втіленні улюблених героїв. Хтось робить це для себе, зберігаючи фото в ролі якихось персонажів в домашньому архіві, а хтось перетворює хобі в роботу, бере участь у конкурсах, фестивалях і навіть стає відомим у всьому світі. Для того, щоб створити необхідний образ, косплеєри можуть зробити костюм самостійно або купити готовий. Якщо планується участь в конкурсі, то потрібно бути готовими до того, що політика багатьох журі полягає в тому, щоб допускати до призових місць тільки тих, хто самостійно зробив свій наряд. Для того, щоб це підтвердити, треба не тільки, щоб костюм був унікальним, а й мати докази того, що ви самі його зробили. Наприклад, мати фото етапів виготовлення тих чи інших деталей. Але на рівні з костюмом і створенням цілісного образу обраного персонажа є ще одна важлива річ. І це фотосесія косплеєрів.  Ви можете створити неймовірно красивий костюм, ідеально відтворити макіяж і зачіску героя, додати всі необхідні атрибути і аксесуари, але зіпсувати все неякісними фотографіями. Невідповідний фон або просто розмита картинка можуть звести нанівець всі зусилля косплеєрів. І навіть не допоможе володіння фоторедакторами і застосування фільтрів.

Фотосесія косплеєрів в фотостудії Artmix

Насправді, мало хто косплеєри замислюються про фотосесії в студії. Головним чином на це впливає те, що в нашій країні мало хто сприймає косплей як щось серйозне. Все відбувається більше на добровільних засадах і робиться своїми руками. Навіть ті, хто займаються косплеєм професійно, звикли робити фотосесії самостійно, за допомогою штатива і таймера, або просять про допомогу друзів. Поступаючи так, косплеєри не тільки втрачають якість фото і отримують більш плоский результат, а й гальмують своє зростання. Багато, наприклад, знімають косплей на вулиці, в парку або на тлі міста. Так, на вулиці краще висвітлення, та й параметри квартир та приватних будинків не завжди мають у своєму розпорядженні до проведення фотосесії. Але подібна фотосесія на вулиці не завжди може забезпечити хороші фото. Визначтеся для себе, що саме ви хочете створювати. Хороший контент, реалістичний косплей, образи, які будуть мріяти скопіювати інші косплеєри і надихатися вами, або звичайні фото, що не запам’ятаються і ніколи не зможуть передати всю тонкість вашого хобі? Якщо ви хочете залишатися в тіні і з часом розчаруватися в косплей і думати, що вас ніхто не підтримує, то аматорські фотосесії на вулиці чи вдома зможуть вам в цьому допомогти. А якщо ж ви хочете, щоб ваш косплей був одним з кращих в країні або навіть у світі, якщо ви створили костюм приголомшливої ​​якості і хочете ідеально втілити потрібний образ – тоді скористайтеся можливістю провести фотосесію в нашій фотостудії Artmix.

Косплей образи для фотосесії у фотостудії

Чому косплей фотосесії краще проводити в фотостудії?
  1. По-перше, жодна, навіть найкраща, домашня зйомка на зможе зрівнятися за якістю з професійної фотосесією.
  2. По-друге, професійне світло та обладнання, які знаходиться в залах фотостудії Artmix нічим не замінити в домашній фотосесії. А світло грає найважливішу роль для створення якісних і атмосферних фото.
  3. Спецефекти. Туман, дим, розсіяний м’яке світло, відблиски і гра світла – всього цього не домогтися в фотосесії в домашніх умовах. Доведеться або накладати необхідну ретуш за допомогою фоторедакторів, або відмовитися від фентезійних образів і знімати що простіше.
  4. Антураж. Для фотосесії в Artmix можна орендувати будь-який з залів і використовувати всі його локації і фотозоні. А їх більше 10-15 в кожному залі. Залежно від необхідного сюжету ви можете вибрати світлий або темний зал і створити дуже атмосферні і стильні фото. Які навіть не доведеться редагувати після фотосесії.
До того ж, в фотостудії Artmix набагато зручніше проводити косплей фотосесію. Адже на вулиці незручно переодягатися, фарбуватися, надягати парик. Та й перехожі не сприяють гарним фотосесій, влізаючи в кадр або бентежачи косплеєрів. А в фотостудії Artmix є всі умови для проведення фотосесії будь-якого напрямку і можливість ретельно підготуватися до них.

Як позувати для косплей фото

Отже, ви визначилися з темою фотосесії і образом, вибрали зал фотостудії. Що робити далі? Потрібно вирішити як позувати на фотосесії. Для початку, зверніть увагу на пози вашого героя. У кожного персонажа є кілька характерних жестів і міміка. Це треба відобразити в фотосесії. Тому багато косплеєри перед фотосесією можуть по кілька разів переглядати одну і ту ж серію або фільм, щоб ввібрати характер свого героя і запам’ятати його фішки. Фіксуйтеся в кожній позі. Прийміть потрібне положення і завмріть в ньому на кілька секунд. Це дозволить зробити більш чіткі і професійні фотографії. Перед фотосесією потренируйтесь позувати вдома. Навіть не позувати, а просто звикніться з костюмом. Це важливо, щоб ви відчували себе комфортно на фотосесії в новому образі, і попрактикували поводитися в ньому вільно. Також зверніть увагу, що персонажі аніме, супергеройських кіно, коміксів та комп’ютерних ігор найчастіше дуже яскраво висловлюють свої емоції. Це може бути незвично. І для того, щоб зробити образ більш схожим, емоції треба висловлювати яскраво, навіть кілька перебільшуючи їх. Додати драматизм в фотосесію можна за допомогою правильно виставленого і підібраного освітлення в фотостудії Artmix. Незалежно від обраного способу і персонажа, фотосесія в Artmix дозволить вам зробити дуже якісні і професійні фото, піднятися на рівень вище в косплей і виділитися серед початківців. З професійними фотосесіями і косплей фото можна брати участь в конкурсах, активніше просувати свій бренд, соціальні мережі і блог, тим самим ставати більш впізнаваним косплеєрів не тільки в нашій країні, а й світі!