ОРЕНДА ГРИМЕРКИ
в Фотостудії ArtMix

 

Оренда Гримерки в Харкові

Календар зайнятості можна подивитися в “БРОНЬ ОНЛАЙН”

Оренда гримерки 50 гривень / година – з 9:00 до 21:00 за одне місце

Бронь вихідного дня здійснюється по 100% попередній оплаті, буднього дня – 50% попередньої оплати.

Календар зайнятості можна подивитися в “БРОНЬ ОНЛАЙН”

Як оплачувати можна подивитися тут

Зміст:

  1. Гримерка Харків в фотостудії Artmix
  2. Ідеї ​​фото в гримерці
  3. Якою має бути гримерка в фотостудії

Гримерка в Харкові в фотостудії Artmix

Кожна фотозйомка хвилююча. Навіть якщо ви не новачок і звикли позувати перед камерою, все одно хочеться щоб зйомка пройшла легко і швидко, а підсумкові кадри були на висоті. Тому важливо вибрати не тільки зал і концепцію фотозйомки, а й підготувати образ. А для створення ідеального образу необхідна відповідна гримерка.

Правильне освітлення дуже впливає на якість макіяжу. І якщо ви нафарбувати будинку або в машині перед фотостудією, то під прицілами камер можуть проявитися несподівані огріхи. Тому краще скористатися нашою професійною гримеркою.

Ідеї ​​фото в гримерці

Гримерка в фотостудії – це не просто кімната, де моделі можуть підготуватися до знімального процесу. Тут також можна зробити дуже цікаве і стильне селфі-фото, навіть без інтер’єрів інших залів.

У гримерці розкішна атмосфера. При мінімальному використанні елементів декору та інтер’єру, гримерка сама по собі є готовим фоном для зйомки. Дзеркала і освітлення дозволяють оригінально грати з простором, а різна косметика і красивий антураж створюють потрібну атмосферу.

Згадайте, як цікаво виглядають бекстейдж зі зйомок і модельних показів. Іноді закулісний процес створення образу і таїнство, що відбувається в гримерці, хочеться побачити набагато більше головного дії. Тому якщо хочете зробити оригінальну і гарну фотосесію – задійте гримерку фотостудії Artmix.

У гримерці можна зробити фото в стилі кінозірок або моделей. У момент, коли ви чепуриться перед дзеркалом або наносите макіяж, вас наче ненароком знімають папараці або фотографи. Мінімум предметів інтер’єру і атрибутики НЕ будуть відволікати від вас увагу. Ви будете в фокусі, а гра з дзеркалами дозволить максимально розкрити жіночність і привабливість поз. Відображення і яскраве спрямоване освітлення також підійдуть для зйомки іміджевого портрета.

Якою має бути гримерка в фотостудії


За доброю професійною фотозйомкою криється вміння і навички не тільки фотографа і моделі. За нею стоїть злагоджена робота вмілої команди стилістів та візажистів. Тому якісно виконаний макіяж і вдало підібраний образ багато в чому визначають результат зйомки. А для цього важливо, щоб гримерка була продуманою і зручною.

Саме такою є гримерка в фотостудії Artmix. Простора, красива і світла, з хорошими дзеркалами, достатньою кількістю світла і розеток. Ніщо не заважає створювати красу в нашій гримерці.

Гримерка Artmix – це місце, де приємне поєднується з корисним. Наші клієнти тут не тільки завдають макіяж або готуються до фотозйомки. Тут ведуться розмови, панує невимушена атмосфера, яка допомагає розслабитися і налаштуватися на зйомку.

Artmix вірить в те, що якщо створити клієнтам і фотографам максимально комфортні умови, то результат фотозйомки перевершить будь-які очікування! Тому ми постаралися врахувати всі деталі і зробити все ідеально – від професійної техніки до затишної, продуманої гримерки. Все заради вашого задоволення!

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8