Правила оренди фотостудії

Бронювання і скасування броні, порядок оплати, правила перебування в залах

КАРАНТИННІ ПРАВИЛА!!!
На вході у фотостудію проводитиметься сканування температури відвідувачів.
Всі відвідувачі та співробітники фотостудії мають бути в масках у загальних зонах (рецепція, гримерна), маска повинна закривати ніс та рот.
На рецепції забороняється скупчення людей, тому просимо приходити до свого заброньованого часу зйомки!
Перерви між замовленнями 15 хвилин.
Спиртові санітайзери антисептики встановлені у приймальні для загального користування.
На рецепції можна безкоштовно взяти бахили.
Зали студії та загальні зони проходять провітрювання нарикінці робочого дня та між бронями.

КАЛЕНДАР ЗАЙНЯТОСТІ

Календар зайнятості можна подивитися в “БРОНЬ ОНЛАЙН” (жовта кнопка в правому нижньому кутку)

ПОРЯДОК ОПЛАТИ

Календар зайнятості можна подивитися в «БРОНЬ ОНЛАЙН» (червона кнопка в правому нижньому кутку і ліворуч)
Перейшовши в Бронь онлайн, Вам необхідно заповнити бланк замовлення, по можливості вказавши в коментарі необхідні для фото або відео зйомки обладнання та реквізит. Тут же Вам покаже рахунок для повної оплати (при бронюванні в вихідний день) або часткової оплати (при бронюванні в будній день). У разі, якщо Ви не можете оплатити відразу при оформленні замовлення або оплачувати буде інша особа, зв'яжіться з нами по тел. +380663010650, ми надішлемо рахунок для оплати у вигляді смс.

Для власників Android пропонуємо завантажити додаток net.wlaunch.artmix і встановити особистий кабінет, в якому можливо здійснювати бронь фотостудії онлайн в будь-який зручний для вас час!
 

КОРОТКІ ПРАВИЛА ОРЕНДИ

 1. Час оренди починається з моменту броні і закінчується за 5 хвилин до закінчення броні.
 2. Перед закінченням зйомки необхідно привести зал в той стан, в якому він перебував до вас.
 3. У студії необхідно перевзутися в чисту змінне взуття або наші капці.
 4. У разі пошкодження або знищення майна студії – необхідно відшкодувати повну вартість.
 5. Орендуючи фотостудію, ви погоджуєтеся з усіма правилами оренди.

 

БРОНЮВАННЯ ТА СКАСУВАННЯ

 1. Ви можете орендувати студію в денний час з 9-00 до 21-00 годин. Бронювання здійснюється на сайті або по телефону. Заявка на оренду вважається прийнятою після підтвердження адміністратором.
 2. Мінімальний термін оренди 1 годину.
 3. Якщо ви замовили студію, то заявка на оренду може бути скасована або перенесена за добу до зйомки в будні дні і не пізніше ніж за три доби при броні вихідного дня. В іншому випадку передоплата за бронювання не повертається!

 

ОПЛАТА І ПЕРЕДОПЛАТА

1. Ви оплачуєте заброньоване час оренди студії незалежно від того, запізнилися ви або закінчили зйомку раніше, а також в разі, якщо ви не з’явилися на зйомку, не попередивши заздалегідь про скасування.

 

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА СТУДІЇ

 1. Перебувати в приміщенні можна тільки в чистому змінному взутті. Ви можете скористатися нашими тапочками або принести своє взуття.
 2. В орендованому залі одночасно може перебувати не більше 10 осіб .
 3. У вартість оренди залу входить можливість використання обладнання і реквізиту, що знаходиться в залі.
 4. Палити в приміщенні студії заборонено. Якщо в ході зйомки вам необхідно скористатися вогненебезпечними аксесуарами, потрібно отримати дозвіл адміністратора. Адміністратор при цьому залишає за собою право бути присутніми при проведенні подібної зйомки.
 5. На території фотостудії заборонено вживати алкогольні напої. Також заборонено приходити в студію в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння.
 6. На території фотостудії заборонено зйомку з дикими тваринами у зв’язку із законом України “Про захист тварин від жорстокого поводження” (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, № 27, ст.230, зміни № 1684-IX від 15.07.2021 – вводиться в дію з 08.11.2021).
 7. Забута клієнтом річ, яку не забрали протягом двох тижнів, автоматично стає реквізитом студії. За залишені без нагляду речі фотостудія відповідальності не несе..
 8. Орендуючи фотостудію, ви погоджуєтеся з усіма правилами оренди.

 


ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ У ЗАЛАХ

 1. Ви можете перебувати в орендованому вами залі тільки в заброньоване вами час.
 2. При необхідності ви можете продовжити оренду залу, якщо після вас він ніким не зайнятий.
 3. У залах заборонено використання речовин, що забруднюють (масло, шоколад, фарбувальні напої). Також не можна приносити їжу і напої.
 4. Просимо вас залишити зал після себе в тому ж стані, в якому він знаходився.
 5. Закінчувати зйомку необхідно за 5 хвилин до закінчення заброньованого часу, щоб ви встигли зібратися, а ми перевірити обладнання і підготувати зал для тих, хто знімає після вас.
 6. Просимо вас не розбирати декорації і не переміщати меблі в знімальних залах самостійно – зверніться до адміністраторів.
 7. Ви можете використовувати те обладнання та реквізит, які заявлені в орендованому вами залі, а також знаходяться в холі і у адміністраторів.
 8. При необхідності зміни насадок, а також для надання іншої допомоги або при виникненні будь-яких питань звертайтеся до адміністратора. У разі поломки з вашої вини або псування студійного майна ви повинні будете сплатити ремонт або його повну вартість.
 9. Використання пілотного світла в якості постійного заборонено.
 10. Використання конфетті, блискіток, пір’я, глітера, свічок та відкритого вогню БЕЗ узгодження з адміністратором, у залах суворо ЗАБОРОНЕНО! Штраф – 500 грн (за додаткову годину на прибирання зали).
 11. Просимо вас дбайливо ставитися до наших меблів. У разі поломки або пошкодження необхідно компенсувати збитки.
 12. За псування паперового фону передбачена компенсація з розрахунку 200 гривень / п. метр фону.
 13. За псування циклорами передбачена компенсація з розрахунку 300 гривень / 1 квадратний метр поверхні.
 14. Прихід до студії не раніше ніж за 10-15 хвилин до початку Вашої броні, щоб запогігти скупчення людей в приймальні !!!
 15. Послуга асистента-освітлювача 200 гривень/година. До послуги входить :  рекомендації стосовно схеми світла, видів джерела світла та насадок,  допомога у постановці схеми світла,  керівництво процесом протягом зйомки.

 

УМОВИ ОПЛАТИ

Вартість оренди залів: «Dark» -500 гривень / година, «White» – 500 гривень / година, «Циклорама» – 500 гривень /година, «Гримерна» – 50 гривень / година. У вартість оренди входить використання трьох джерел імпульсного світла і одного постійного. Вартість додаткового обладнання можна подивитися в розділі “Обладнання та реквізит фотостудії”. Мінімальний час оренди – 1 година.

Бронювання залів здійснюється після внесення оплати в розмірі 100% вартості замовлення!

Оренда студії для фотосесії

У житті так багато моментів, які хочеться закарбувати назавжди. Тому як добре, що в наш час з легкістю можна зробити фото і зупинити момент за допомогою фотографії. Можна в будь-яку секунду зробити фото на телефон або цифровий фотоапарат. Є одне “але”. Такі фото не передають всієї глибини емоцій і обстановки. Але оренда фотостудії допоможе вирішити дану проблему.

Оренда фотостудії Харків

Навіщо люди орендують фотостудію? Здавалося б, відповідь на питання очевидний. Зробити красиві фотографії. Але ви не уявляєте, наскільки широка сфера використання фотостудії.

Професійна фотостудія, в якій продумані різні дрібниці, така як студія ArtMix, дозволяє не тільки влаштувати індивідуальну фотосесію, а й провести рекламну зйомку, зняти відео, музичні кліпи або каталожні ролики.

Оренда фотостудії недорого в Харкові

Вартість оренди фотостудії ArtMix по кишені кожному бажаючому. Ми раді бачити вас як в будні, так і у вихідні дні, тому пропонуємо зручний гнучкий графік цін. Детальніше з умовами оплати ви можете ознайомитися вище на сторінці.

За 1 годину оренди фотостудії ви зможете зробити кілька сотень хороших якісних фотографій, які потребують мінімальної ретуші. Адже професійна техніка та освітлення, а також підготовлений інтер’єр нашої фотостудії дозволяють відразу створювати відмінні фото і істотно заощадити на ретушера.

Оренда фотостудії з інтер’єром в Харкові

У фотостудії ArtMix ви можете орендувати інтер’єрні зали або організувати фотосесію на циклограмме. Подібний асортимент фонів і варіантів зйомок відмінно підійде як для особистих, так і рекламних фотосесій. Ви одночасно можете зробити фото в декількох стилях, що, наприклад, відмінний варіант для каталогу сайту або ведення соціальних мереж. 

У просторих залах фотостудії ArtMix, наповнених натуральним світлом в будь-який час дня, легко і приємно проводити різні фотосесії і зйомки. До ваших послуг всі меблі і техніка фотостудії, комфортна гримерка і простий графік бронювання.

Наши преимущества:

 • Модульна фотостудія з можливістю зміни простору;
 • 3 просторих зали по 60 кв.м дозволяють знімати фото і відео з комфортом;
 • Велика кількість вікон і природного світла;
 • Панорамний вид на центр Харкова;
 • Високі стелі 3,5 м дають можливість кріпити додаткові конструкції;/span>
 • Зручна гримерка, в якій також можна провести тематичну фотосесію;
 • Ділові і сучасні локації різних стилів;
 • Пересувні стіни і паперові фони;
 • Циклорама 6х4 м для каталожних і портретних зйомок;
 • Прокат одягу для фотосесії;
 • Приємні ціни і гнучка система бронювання;
 • Дружня і професійна атмосфера.

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8