Прокат одягу
в фотостудії ArtMix

 


В оренді доступні:
:

  • 3 довгі спідниці на дорослу дівчину: смарагдова, бежева і марсала
  • 4 кавових спідниці до колін різних розмірів для дітей і дорослих
  • 3 персикових спідниці до колін різних розмірів для дітей і дорослих
  • 3 блакитних спідниці до колін різних розмірів для дітей і дорослих

Вартість оренди :

  • 100 грн\год за спідницю для дорослої дівчини
  • 80 грн\год за дитячу спідницю
  • Оренда двох спідниць для мами і доньки – 150 грн\год
  • Спідниця + метелик / краватка = 120 грн\год

Доступні кольори спідниць:

 


Оренда одягу для фотосесії в Харкові

Для того, щоб отримати гарні фото, потрібно добре продумати ідею і образ фотосесії. Навіть якщо ви орендуєте найкрасивішу студію ArtMix в Харкові і будете співпрацювати з кращими фотографами, але не підберете гармонійні образи або одяг, невигідно поєднується з локацією, то результат фотосесії може не виправдати ваші очікування. Але що робити, якщо у вас просто немає відповідного одягу для фотосесії?

Вихід є. І це оренда одягу для фотосесії. Якщо аксесуари і прикраси можна купити або запозичити у подруги, то з одягом справа йде складніше. Адже найчастіше покупка нового одягу для фотосесії обійдеться досить дорого. А прокат одягу в фотостудії ArtMix по кишені кожному.


Якою має бути одяг для фотосесії?

Іноді складно зорієнтуватися з образом для фотосесії і вибрати відповідну для зйомки одяг. Часто професійні фотографи допомагають своїм клієнтам з вибором одягу для фотосесії. Зазвичай це відбувається після того, як ви визначилися з ідеєю фотосесії, орендували студію або вибрали локацію на природі.

Підбираючи одяг для фотосесії, орієнтуйтеся не тільки на навколишнє оточення, а й час зйомки. Від цього залежить те, скільки образів ви встигнете змінити. У інтер’єрної фотосесії можна спробувати абсолютно протилежні образи. До ваших послуг не лише прокат необхідного одягу для фотосесії, але і оренда гримерки, комфортною і затишною, в якій можна не тільки підготуватися до зйомки або змінити образ, але і зробити стильні знімки.

Якщо ви хочете кардинально міняти образ і одяг, то варто подумати і про зачіску і макіяж. Наприклад, якщо мова йде про фотосесію в піжамі і вечірній сукні, то напевно образ доведеться міняти в цілому, а не тільки підібрану одяг.


Одяг для сімейної фотосесії напрокат


У фотостудії ArtMix є чудова пропозиція прокату одягу для сімейної фотосесії. Адже ви напевно помічали, як стильно виглядають фотографії, на яких мама і дочка одягнені в однаковий одяг. У повсякденному житті такий образ стане в нагоді нечасто. Тому ми пропонуємо взяти в фотостудії ArtMix необхідний одяг напрокат для фотосесії. І не витрачатися на її покупку.

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8