Сімейна та дитяча фотосесії в Харкові

 

Сімейні пари, пари в очікуванні маленького чуда, новонароджені дітки і батьки з дорослими дітьми – ми раді всіх вас бачити в нашій фотостудії! Дуже важливо мати професійні знімки, на яких будуть відображені найніжніші, трохи божевільні і забавні емоції, які показують і розкривають особистість кожного члена сім’ї. Якщо для вас важливо зберегти ці моменти, будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання більш докладної інформації по сімейної фотосесії. Чекаємо зустрічі з вами!

Фотограф: Ансент Карелин

 

Зміст: 

  1. Якою має бути сімейна фотосесія
  2. Сімейна фотосесія в студії
  3. Сімейна новорічна фотосесія
  4. Дитячі фотосесії: ідеї для фото

 

Якою має бути сімейна фотосесія

Тепло і любов – це ті цінності, які ми шануємо і намагаємося всіляко підтримувати і зберігати протягом усього життя. Саме сім’я є осередком ніжності і любові, підтримкою і опорою. А тому важливо передати ці почуття на сімейній фотосесії.

Пам’ятаєте, чорно-білі фотографії, на яких зображені сім’єю наші бабусі, дідусі і їх предки? Так що там наші! Коли тільки в світі з’явилася малюнок, фотографів і ательє обов’язково відвідували всією сім’єю. Це була ціла подія. Для нього спеціально виділяли день, а приготування та обговорення займали не один тиждень. Результатом такої фотосесії була одна-єдина фотокартка, яка зберігалася як найбільша сімейна цінність..

Сьогодні ж у вас є велика можливість влаштувати абсолютно будь-яку сімейну фотосесію. Ніжну, чуттєву, завзяту, фотосесію з батьками, дітьми або другою половинкою. Сімейний фотоальбом – це те, що не втратило свою актуальність навіть під час цифрових технологій. Він з гордістю буде демонструвати всім ваші почуття і фортеця сімейних відносин. Не упускайте свій шанс зафіксувати свою любов навічно – замовляйте фотосесію в студії Artmix!

Сімейна фотосесія в студії

Один з найбільш популярних варіантів сімейної фотосесії – це студійна зйомка. Другий за популярністю є сімейна фотосесія на природі, але у студійній фотосесії є свої плюси.

Як і будь-яка студійна фотозйомка, сімейна фотосесія не залежить від погоди. Але головною перевагою студії Artmix є оригінальний інтер’єр. За допомогою інтер’єру легко створити потрібну атмосферу і образ. Для сімейної фотосесії підходить як зал Dark, так і White. У нашій фотостудії можна втілити будь-які ідеї для сімейної фотосесії, зробити легкі чарівні фото або пристрасні стильні знімки.

Сімейна новорічна фотосесія

Особливою популярністю користуються новорічні сімейні фотосесії. Адже новий рік – це сімейне свято. Він дуже красивий, атмосферний, а новорічна атрибутика виглядає дуже ефектно на знімках. Тому новорічна пора часто використовується в якості антуражу для сімейної фотосесії.

Зручні светри, фактурні в’язані пледи, іграшки, ялинка, велика кількість прикрас і подарунків. Новорічні фото завжди дуже яскраві і красиві. Це ідеальне тло для закоханої пари або щасливої ​​родини. Особливо такі фото сподобаються дітям. У колі атмосфери свята та красивих прикрас їм буде легше розкріпачитися перед фотографом.

Дитячі фотосесії: ідеї для фото

Дитячий фотосесії – це і зовсім особливий простір для уяви. Тут політ фантазії воістину не має меж. Ви можете зробити загальну сімейну фотосесію з дітьми, а також зняти їх окремо.

Дітям буде цікаво і легко фотографуватися з якоюсь атрибутикою, іграшками, меблями, музичними інструментами. Можна зробити кілька великих кадрів, портрет, а після нарядити їх в красиві сукні або костюми. Фотосесія з дітьми повинна бути жива. Подаруйте їм маленьке свято, зробіть те, про що вони давно мріяли. Це може бути костюм улюбленого персонажа, оригінальне заняття або кумедна вечірка в красивій обстановці. Навіть крім того, ви можете все одягнутися в схожі або тематичні вбрання і зробити креативну сімейну фотосесію!

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8