Студійна фотозйомка в Харкові Fashion – Beauty

 

Студійна зйомка Fashion & amp; Beauty в студії ArtMix – це відмінний спосіб піти від ризиків, пов’язаних з несприятливими погодними умовами. У нас два великі зали Dark і White, в яких легко можна створити потрібний настрій і атмосферу, а також зал циклорама з різними кольоровими фонами.

В нашій студії фотографам надається все необхідне обладнання для якісної зйомки. Фотограф може заздалегідь підготуватися – налаштувати світло, привезти і розставити реквізит, а стиліст і візажист з комфортом підготувати моделей в нашій затишній гримерці, стежити за зачіскою, макіяжем і одягом, під час зйомки.

Фотостудія ArtMix зручно розташована в самому серці Харкова, з вікон відкривається прекрасний вид на місто, а також у нас завжди є для вас чай, кава.

Фотограф: Ансент Карелин

 

Студійна фотозйомка в студії Artmix

Зміст:

  1. Студійна фотозйомка в студії Artmix
  2. Види фотозйомки в студії
  3. Студійна фотозйомка фешн

 

Чому так зручно знімати в студії? Студійна фотозйомка – це те, що не залежить ні від яких зовнішніх факторів. Вам не завадить погода, вітер, що не будуть бентежити сторонні люди і перехожі, зачіска і образ залишаться в потрібному вигляді протягом усього часу фотозйомки. Також їх легко змінити в гримерці або в залі.

Якщо ви фотографуєте на вулиці, то вся фотозйомка буде одного плану. На тлі будуть будівлі, вулиця або природа. І хоч розташування ви і будете міняти, але щоб домогтися кардинальних змін атмосфери, доведеться або переміщатися кудись на транспорті, або задіяти додатковий антураж. Обидва варіанти досить затратні як з фінансів, так і за часом.

Фотозйомка в студії Artmix дозволяє уникнути зайвих витрат. Ви можете орендувати будь-який з залів. У кожному з них є кілька зон, які можна використовувати в якості локації для фотозйомки. На допомогу також приходять різноманітні стіни, фони, великий асортимент меблів, аксесуарів і предметів інтер’єру. Все це забезпечує різноманітність. Ви нічого не доплачуєте, можете використовувати всі наявні в залі матеріали і засоби для того, щоб створити різні обстановки. Таким способом, ви економите час і гроші, зате в процесі однієї фотозйомки можете змінювати скільки завгодно образів і підібрати відповідний антураж всього в одному залі Artmix.

Види фотозйомки в студії

У фотостудії Artmix проводяться будь-які види фотозйомок:

  • Дитяча студійна фотозйомка;

  • Студійна фотозйомка весілля;

  • Студійна фотозйомка вагітних;;

  • Лукбук;

  • Іміджева фотозйомка;

  • Чоловіча фотосесія;

  • Фешн фотозйомка.

Ми володіємо достатнім арсеналом декорацій і техніки, щоб забезпечити вам комфортні умови для будь-якого виду фотосесії.

Студійна фотозйомка фешн

Особливо вдало студійний варіант фотозйомки підійде для іміджевої або фешн-зйомки. Чому? Якщо ви знімаєте рекламну кампанію, лукбук або каталожну фотозйомку, то дуже важливо передати гідності товару, показати, як сидить та чи інша річ, зберегти цілісний образ. І в студії Artmix у вас це вийде, навіть якщо на вулиці лютує ураган або йде сильний дощ. У наших умовах навіть в лютий мороз ви зможете атмосферно і яскраво відзняти літню колекцію. Ніщо не потривожить образ вашої моделі, які не розтріпає волосся і не змаже макіяж, не зіпсує одяг і не спотворить фотографію сумній сірістю або мокрим асфальтом.

Также і у випадку з модельної зйомками, фото стилістів, візажистів і перукарів. Для якісних кадрів і точної передачі фантазійного образу вкрай важливо зберегти його в кращому вигляді. І, на жаль, не завжди можливо це в умовах вуличної фотозйомки. А в студії Artmix вас також чекають затишні інтер’єри, чай, кава, гримерка, можливість відпочити в умовах довгої фотозйомки, професійні джерела освітлення і дуже низькі ціни!

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8