Знаєте, у кожної людини є свій топ10. Десять вчинків, які потрібно зробити за життя, десять місць, в яких би хотілося побувати або десять речей, які неодмінно хотілося б купити. Зазвичай в цих списках знаходяться екзотичні країни, неймовірні страви, які часом страшно піднести до рота або екстремальні розваги, від яких кров холоне в жилах. Часом ми дивимося так далеко, і деякі пункти з цих топ-листів залишаються невиконаними через свою дорожнечу, недоступності або ексцентричності. А інші пункти, не такі екстравагантні, але також цікаві, ми іноді забуваємо включити в свої топ 10. Як, наприклад, фотосесія або власне портфоліо.

Далеко не кожній людині приходить в голову думка зробити професійну якісну фотосесію. Якщо, звичайно, мова не йде про весілля. Зараз тільки починається хвиля популярності особистих фотосесій, яка з кожним роком набирає свою силу. Але якщо багато людей соромляться постати перед об’єктивом фото камери і зробити приголомшливо красиві фотографії в нашій фотостудії ArtMix, то бажаючих зробити домашню фотосесію напевно більше. І все, що для цього потрібно – це купити хороший фотоапарат!Як вибрати фотоапарат? Зеркалка для початківців.

Коли у вашому топ-листі з’явилися такі пункти, як:        

– Більше подорожувати

– Поїхати на море

– Почати фотографувати

– Освоїти нові навички

– Спробувати себе в ролі журналіста

– Опублікуватися в журналі

– Піти на курси фотографії

Або прямим текстом:

– Купити фотоапарат

Тоді перед вами постає питання, як цей самий новий фотоапарат вибрати. Отже, кілька порад. Добраа камера для перших фото: як зробити красиві фотографії без обробки? Коли людина вирішує купити фотоапарат, найчастіше він лізе в інтернет за інформацією. Так він потрапляє на статті та форуми, де фотографи з усього світу люто сперечаються, що краще Canon або Nikon, кидаються незрозумілими термінами і описують як вибрати різні дорогі об’єктиви. Це відлякує, і люди вирішують вибрати кілька фотоапаратів, які підходять їм за ціною і порівняти між собою. І найчастіше прагнуть купити той фотоапарат, де в характеристиці зазначено більшого значення мегапікселів.З одного боку, все логічно. Здавалося б, чим більше цифра – тим краще фотоапарат. Але крім кількості мегапікселів існує ще деякі значення і функції камери, на які обов’язково потрібно звернути увагу. Повірте, ми, фахівці серед професійної техніки фотостудії ArtMix, знаємо, про що говоримо!      

1. Наявність ручних налаштувань. Цей пункт в описі характеристик фотоапарата багато новачків просто не помічають. Куди важливіше здається подивитися на цифрові значення. Зате наявність ручного режиму фотоапарата підтримують майже всі сучасні моделі. І, будь ласка, не забувайте ними користуватися.

2. Матриця. Чим більше матриця фотоапарата, тим краще. Її високе значення дозволяє фотоапарату робити більш якісні, різкі і насичені фото, без шумів. Також з таким фотоапаратом простіше працювати при поганому освітленні. Фото виходять більш деталізовані і чіткі. Порівняйте показники матриці фотоапарата, перед тим, як його купити.

3. Змінні об’єктиви. Вибирайте фотоапарати, які підтримують можливість зйомки зі змінними об’єктивами і різними аксесуарами. І приготуйтеся до того, що якщо ви захочете вийти на рівень фотографування трохи вище початківця любителя, то  напевно доведеться витрачатися на об’єктив, і купити його не один. Пам’ятайте, що якщо на самому фотоапараті ще можна заощадити, то на оптику не можна. А коштує вона часом, як фотоапарат або навіть більше. Звичайно ж, отримувати нові навички і займатися творчістю завжди корисно і цікаво, та й мати під рукою хороший фотоапарат зручно, адже можна відобразити стільки смішних і важливих моментів життя. Тому беріть на озброєння наші поради і вперед за новими покупками! Адже ви вже знаєте, який фотоапарат не страшно купити. Але не забувайте про те, що все-таки саме професійна фотосесія в ArtMix дозволить вам розкрити будь-який бажаний образ і втілити в життя будь-яку ідею.