А ви знімаєте для фотостоків?
Студійна зйомка ідеально підходить для створення потрібного контенту .
Що можна продавати на стоках:
👉🏻 Емоції.
У більшості реклам використовуються такі фото.
👉🏻 Фешн.
Попит на незвичайні образи моделей, яскравий або стилізований макіяж, експерименти з одягом та іншеподібне завжди в попиті.
👉🏻 Яскраві фото.
Використання яскравих фонів та гра на контрастах. Можна знімати як емоційні портрети, так й незвичайні яскраві образи, моделей з цікавою не банальною зовнішністю.
👉🏻 Зйомка для сфери б’юті індустрії.
Також супер актуальна сьогодні. Детальна зйомка ідеальної або проблемної шкіри. Портретна зйомка на тему краси та здоров’я.
👉🏻 Лайфстайл.
Звичайні повсякденні дії. Людина п’є каву, читає книгу, пише в блокноті, укладає волосся або чистить зуби. Можна придумати мільйон ідей.
☝🏻 ВАЖЛИВО!
У стокової фотографії краще використовувати однотонний фон.
У 90% випадках на стоках купують фото для реклами. Для створення рекламного постера швидше за все знадобитися вирізати або змінити колір бекграунду, додати на нього текст або вирізати саму модель, щоб вставити в рекламну картинку.
Враховуйте це при плануванні таких зйомок.

Фотостудія Artmix це ідеальний простір для реалізації як творчих, так і спрямованих професійних задумів для стокової фотографії. В наших залах ви знайдете все необхідне обладнання та реквізит для різноманітних видів зйомок: професійне студійне світло, паперові та тканеві фони різних кольорів, різноманітний реквізит та меблі. А також наші адміністратори завжди допоможуть та підкажуть стосовно використання студійного обладнання!


photo @setian.mov
for @_daleko_
model @l1za_pro