WHITE ЗАЛ
в Фотостудії ArtMix

 

WHITE Зал

Особливістю залу White-циклорама є його наповненість природним світлом, 8-й поверх, пам’ятаєш ж? За вікнами цього залу – площа Свободи. Тому навіть в похмурий день він залитий світлом.

Стіни в стилі Loft і різноманітний реквізит. Є і ретро крісло з диваном, і стильні барні стільці, величезний стіл. Краще сам приходь, оціниш.

Вартість оренди – 500 гривень/година – з 9:00 до 21:00. Оренда Гримерної – 50 гривень / година.

Бронь вихідного дня здійснюється по 100% попередній оплаті, буднього дня – 50% попередньої оплати.

Календар зайнятості можна подивитися в “БРОНЬ ОНЛАЙН”

Як оплачувати можна подивитися  тут

 

Великий Зал White: Оренда Фотостудії в Харкові


Світлий і шикарний великий зал White – це справжня знахідка для проведення особистих і комерційних фотосесій. Великий простір вміщує в себе більше 15 фотозоні і фон, а всі меблі і декор можна переміщати, щоб ще більше розширити можливості для моделей і фотографів.

Головною особливістю і без того світлого приміщення є велика кількість природного світла. Ви ж пам’ятаєте, що Білий зал знаходиться на 8 поверсі !? Незалежно від погоди і денного часу, зал наповнений м’яким натуральним світлом, який робить фотографії м’якше і виразніше, дозволяючи ідеально передавати найдрібніші відтінки кольору через фотооб’єктив.

Стильна Лофт Фотосесія в Фотостудії ArtMix

З висоти Білого залу фотостудії ArtMix відкривається неймовірний вид на Площу Свободи і місто. Панорама доповнює стиль лофт і допомагає об’єднати локації. Інтер’єр і фотозоні перегукуються між собою і доповнюють один одного, завдяки чому в світлому залі лофт можна проводити не тільки фотосесії, але відеозйомки різної спрямованості.

Всього в Великому залі White знаходиться 10 фонів, пересувних стін і цегляних кладок в стилі лофт. Також в розпорядженні клієнтів фотостудії ArtMix весь антураж, ретро меблі та сучасні стильні барні стільці, столи і сучасні локації. Оцінити весь потенціал нашого Білого залу ви можете побачивши його наживо. Приходьте подивитися!

Студійна Рекламна та Сімейна Фотосесія в Стилі Лофт

Фотосесії в стилі лофт популярні в усьому світі. Цегляні або зістарені стіни, рельєфний фон і великі вікна, що впускають велика кількість світла, не відволікають увагу від моделі, але при цьому створюють стильну легку обстановку без перевантаження зайвими деталями. Тому стиль лофт дозволяє створити не тільки особисті красиві фотографії, але і провести успішну рекламну фотосесію, де акцент буде фокусуватися безпосередньо на моделі.

Орендуйте наш Лофт White, якщо вам потрібна:

  • Індивідуальна фотосесія;
  • Сімейна фотосесія;
  • Зйомка Лав-Сторі;
  • Будуарний фотосесія;
  • Каталожна зйомка;
  • Рекламна фотосесія;
  • Інтер’єрна фотосесія;
  • Весільна фотосесія;
  • Портретна зйомка та ін.

У вихідні дні бронь здійснюється по 100% попередній оплаті, в будній день – по 50% попередньої оплати.

Календар зайнятості можна подивитися в “БРОНЬ ОНЛАЙН”.

Як оплачувати можна подивитися тут.

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8