Зйомка Портрета в Харкові

 

Портретна фотографія – це ідеальний спосіб зловити особливий момент у часі і створити враження про нього, яке буде тривати вічно. Зйомка портрета допомагає нам побачити хто ми, як ми бачимо себе і як нас бачать навколишні люди.

Фотографії можуть бути зроблені на безшовному тлі і без реквізиту, а також в будь-якому з інтер’єрів наших залів Dark і White
Ми також знімаємо Fashion/beauty фотографії.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про портретній зйомці.

Фотограф: Сергей Елдинов

 

Портретна фотографія в Харкові

Не дарма людина вважається самим цікавим об’єктом для фотографії. Якщо на фотосесії одного і того ж людини знімуть кілька різних фотографів, то на фотографіях кожного з них він буде виглядати зовсім по-різному. Кожен фотограф передасть образ по-своєму. Особливо, якщо це портретна зйомка.

Що таке портретна зйомка

Портретна фотографія визначається як передача образу людини (або групи людей) за допомогою конкретних поз, освітлення і атмосфери. Це фотографії, на яких людина виступає головним об’єктом.

У портретній зйомці немає дрібниць. Кожна деталь інтер’єру, фон, прикраса, макіяж, зачіска, поза, вираз очей, міміка – все це працює на створення образу. Дуже велике значення має гра світла і тіней, тому для портретної фотосесії важливо вибрати фотостудію з хорошою технічною базою. Саме таку можемо надати нашим клієнтам ми, фотостудія ArtMix.

Професійні портретні фотографії не мають нічого спільного зі звичними нам портретами – фотографіями на документи. Це не просто знімок обличчя. Портретні фотографії можуть бути як великим планом, так і захоплювати людини цілком.

Як зробити красиві портретні фотографії

Портретна зйомка вважається однією з найскладніших видів фотографії. Для того, щоб портретні фотографії вийшли гарними і живими, фотографу недостатньо володіти хорошою технікою або глибокої теоретичною базою. Тут важливо зрозуміти характер людини і зуміти розкрити його під час зйомки.

Перед початком фотосесії потрібно встановити довірчі відносини між фотографом і клієнтом. Портретна зйомка не для каталогів і журналів не завжди має на увазі професійне позування. Перші фотографії часто робляться ненароком, коли людина наживо проявляє емоції і почуття.

Велике значення відіграє обстановка. Не тільки фон для фотографії, а в цілому для клієнта. Людині потрібно відчувати себе комфортно, щоб розкрити і передати свої емоції камері. Саме тому ми в фотостудії ArtMix постаралися продумати кожну дрібницю, щоб усім нашим відвідувачам було зручно і приємно знаходитися в будь-якому із залів. Замовляйте фотостудію ArtMix у зручний для вас час і створюйте шедеври фотографії!

© 2020 “Фотостудія Артмікс”
by Business Prospect 360

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Нд: 9.00 – 21.00
Без вихідних

Харків, площа Свободи, 7,
корпус 2, поверх 8